Fotod: selgusid Tallinnas kandideerijate registreerimisnumbrid

{{1631244300000 | amCalendar}}

Tallinna valimiskomisjon andis reedel igale linnavolikogusse pürgivale kandidaadile registreerimisnumbri, mille järjekord selgitati välja liisuheitmisega.

Liisku tõmmati avaliku toiminguna kell 10 Tallinna esitluskeskuses Vabaduse väljak 7 hoones. 

Kandidaatidele antavad registreerimisnumbrid algavad 101-st ja need antakse kandidaatidele erakondade ja valimisliitude nimekirjade kaupa. Üksikkandidaadid saavad numbrid pärast erakondade ja valimisliitude nimekirju.

Tallinna volikogu valimisteks on valimiskomisjonile registreerimiseks esitanud oma dokumendid kaheksa erakonda, kaks valimisliitu ja 10 üksikkandidaati kokku 1192 kandidaadiga.

Oma nimekirja esitasid registreerimiseks Keskerakond kokku 338 kandidaadiga, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kokku 121 kandidaadiga, Reformierakond kokku 98 kandidaadiga, Eesti Tulevikuerakond nelja kandidaadiga, Erakond Eesti 200 kokku 104 kandidaadiga, Erakond Eestimaa Rohelised kokku 94 kandidaadiga, Isamaa kokku 265 kandidaadiga ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond kokku 115 kandidaadiga. 

Registreerimiseks esitatud Vaba Eesti valimisliidu nimekirjas on 19 kandidaati ja valimisliidu Narodnyi Sojuz nimekirjas 24 kandidaati. 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: