Galerii: naiste vägistamise vastane meeleavaldus Vene saatkonna ees

Tallinnas toimus kolmandat päeva järjest meeleavaldus Vene agressiooni vastu Ukrainas. Seekord kogunes paarkümmend naist Pikale tänavale Vene Föderatsiooni saatkonna ette, et juhtida tähelepanu Vene sõdurite vägivallale Ukraina naiste ja laste suhtes.

Kolmapäevase Ukraina toetusaktsiooni korraldajate sõnum oli järgmine: "Vene sõdurid vägistavad ja tapavad Ukrainas süütuid naisi ja lapsi. Inimesed, kes pooldavad seda sõda, pooldavad seeläbi sõjakuritegusid, räigeid roimasid ning on ise nende tegude kaasosalised. Selline on meie sõnum Putini režiimi toetajatele (nii Venemaal, Eestis kui ka igal pool mujal)."

Esmaspäeval avaldas kümmekond sõjavastast meelt Saksa saatkonna aia ääres. Sõjaohvritele Ukrainas Butšas viidanud aktsiooni eesmärk oli mõjutada Saksamaad ja teisi Euroopa riike astuma karmimaid samme Venemaa suunas.

Teisipäeval kogunes kümmekond sõjavastast Ungari saatkonna ette Tallinnas, kus avaldas gaasimaske kandes ja vaikides seistes meelt Ungari jätkuvale plaanile osta Venemaalt gaasi, finantseerides nii Venemaa sõjamasinat ja ka Ukraina jätkuvat ründamist.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: