X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Tallinna äriühingute ja sihtasutuste nõukogud said kahe kuuga üle kümne uue liikme

Lääne-Tallinna keskhaigla
Lääne-Tallinna keskhaigla Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Viimase kahe kuu jooksul on Tallinnale kuuluvate äriühingute ja sihtasutuste nõukogudes toimunud üsna palju muutusi ning juurde on määratud üle kümne uue liikme.

Viimati määrati 24. jaanuari linnavalitsuse korraldusega Ida-Tallinna keskhaigla nõukogu liikmeks Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ja linnavolikogu liige Aleksandr Zdankevitš (mõlemad Keskerakond), Tallinna lastehaigla nõukogu liikmeks Kesklinna vanem Monika Haukanõmm ja Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko (mõlemad Keskerakond) ning Lääne-Tallinna keskhaigla nõukogu liikmeks Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap (Keskerakond).

Selle aasta esimesel päeval jõustusid kolme uue nõukoguliikme volitused: Silver Tamm Tallinna jäätmete taaskasutuskeskuses, Keskerakonnast sotsiaaldemokraatide ridadesse kolinud Tanel Kiik Ida-Tallinna keskhaiglas ja Nõmme linnaosa vanem, sotsiaaldemokraat Karmo Kuri samuti Ida-Tallinna keskhaiglas.

Mullu detsembri alguses alustas tööd Tallinna perearstikeskuse nõukogu liikmena Signe Uustal, Lääne-Tallinna keskhaigla nõukogus linnavolikogu liikmed Jaak Juske ja Andre Hanimägi (mõlemad sotsiaaldemokraadid) ja Tallinna lastehaigla nõukogus mullu Eesti 200-st sotside leeri suundunud volikogu liige Liina Normet.

Enne detsembri-jaanuari suurt nimetamistuhinat olid eelmised muudatused nõukogudes toimunud septembri alguses, kuid toona ei puudutanud need poliitikuid.

Tallinna linnavalitsuse mullu detsembrist pärit korralduse järgi on Tallinna Linnatranspordi, Ida-Tallinna keskhaigla, Lääne-Tallinna keskhaigla, Tallinna jäätmete taaskasutuskeskuse, AS-i Tallinna Arendused, Tallinna lastehaigla, SA Tallinna Haigla Arendus ja Tallinna hambakliiniku nõukogu esimehe kuutasu 1000 eurot ja nõukogu liikme kuutasu 750 eurot.

Tallinna perearstikeskuse, SA Tallinna Kultuurikatel, Tallinna lauluväljaku ja SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid nõukogu esimehe kuutasu on 750 eurot ja nõukogu liikme kuutasu 500 eurot.

Õpilasmaleva nõukogu esimehe kuutasu on 500 eurot ja nõukogu liikme kuutasu 375 eurot. Tallinna vene lütseum nõukogu liikmetele tasu ei maksta.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: