Fotod: Kalaranna tänav avati liiklusele

{{1442208847000 | amCalendar}}

Tallinnas avati endise "Kultuurikilomeetri" maa-alal kulgev Kalaranna tänav. Uus 1,75 kilomeetri pikkune teelõik kulgeb Kalasadama ja Tööstuse tänava vahel ning see peaks leevendama liikluskoormust väiksematel Kalamaja tänavatel.

Kalaranna tänav on rajatud kaherajalise ning kahesuunalise sõiduteena. Endise kultuurikilomeetri asemel on rajatud uus nelja meetri laiune kergliiklustee. Teelõigu avamisega seoses muutub ka liikluskorraldus Põhja puiestee ristmikul.

Ristmikule on rajatud uus valgusfooride süsteem ning liiklus Põhja puiestee lõigul Kalasadama tänava ristmikust kuni Pika tänava pikenduse ristmikuni muudetakse kahesuunaliseks.

Paremale, Soo tänava suunas pöörates on liiklus Põhja puiesteel ühesuunaline ja kaherealine nagu varemgi.

Muudatused hakkasid kehtima täna keskpäevast.

Linn korraldab ümarlaua

Seoses piirkonna kiire arenguga toimub Tallinna linnavolikogus täna ka ümarlaud Kalasadama ümbruse detailplaneeringu teemal.

Linnavolikogu linnamajanduskomisjoni algatusel toimuval arutelule on kutsutud linnavolikogu fraktsioonide, linnaplaneerimise ameti, ala arendaja ning kodanikeühenduste esindajad.

Seoses Kalasadama ehitustega suleti möödunud suvel piirdeaiaga ka Kalarand ning arenduse vastu koguti pea 2000 allkirja.

Toimetaja: Allan Rajavee

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: