Politsei, Tallinn ja riigikantselei saatsid hoiatuskirja ummikute kohta

Infokiri.
Infokiri.

Politsei- ja piirivalveamet (PPA), linnavalitsus ja riigikantselei saatsid posti kaudu Tallinna elanikele kolmapäeval infokirjad, kus hoiatasid, et Eesti EL-i eesistumine, kooliaasta algus ja teetööd toovad kaasa suuri ummikuid.

Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal toimub Eestis enam kui 30 kõrgetasemelist kohtumist, visiiti või konverentsi ning ligi 200 muud eesistumisega seotud üritust. Sel perioodil on üritustega seonduvalt Eestisse oodata rohkelt väliskülalisi, mis võib tuua kaasa muudatusi liikluskorralduses, liikumispiiranguid ja muid häireid harjumuspärases rütmis, on PPA teatanud oma veebilehel.

Tallinnlastele paberkandjal saadetud teates lisatakse, et politsei sulgeb autokolonni möödumise ajaks liikluse võimalikult lühikeseks ajaks, kuid sellest tekkivad liiklusummikud kestavad kindlasti kauem. "Palume arvestada lisaajakuluga või valida võimaluse korral liiklemiseks teine teekond. Lennujaama palume asuda teele aegsasti ja varuda sinnasõiduks tavapärasest rohkem aega," teatab PPA.

Silmas on peetud Kesklinna ja Kultuurikatla ümbrust, politsei märgib, et seal on liiklus häiritud ennekõike hommikutundidel ja tööpäeva lõpus.

Samuti loetletakse infokirjas ära tänavad, kus toimuvad teetööd ja antakse kuupäevade ja kellaaegade kaupa teada, kus on oodata liiklusseisakuid Kultuurikatla ümbruses.

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: