Taxify vaidlustab Londoni transpordiameti otsuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Taxify rakendus, millega kokkuleppevedu pakutakse. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Taxify kaebab edasi Londoni transpordiameti (TfL) otsuse tühistada Taxify poolt omandatud City Drive Services tegevusluba ja jätkab püüdlusi Londoni turule sisenemiseks.

"TfL teatas, et võtab tagasi City Drive Service tegevusloa seoses ettevõtte omanike ja juhtkonna vahetusega. Taxify hinnangul on tegevusloa ära võtmine alusetu ning Taxify apelleerib TfL-i otsuse vastu koheselt," teatas Taxify esindaja pressiteate vahendusel.

Kuivõrd Taxify enda üritused saada Londoni transpordiametilt luba Londonis tegutsemiseks ei ole õnnestunud, otsustas Taxify omandada juba tegevusluba omava City Drive Service'i. "See korraldus on täielikult kooskõlas eksisteerivate Ühendkunigriigi seadustega ja on valdkonnas tavapärane praktika. Taxify platvormi kasutamine läbi City Drive Service on olnud seaduslik," märkis ettevõtte esindaja.

Taxify esindaja sõnul on ettevõte üritanud TfL-ilt tegevusluba saada, kuid amet on neid ignoreerinud ning ei ole olnud nõus isegi dialoogi pidama või taotluse õnnestumiseks soovitusi andma. "TfL pöördus meie litsentsi kehtivuse küsimuses otse platvormi kasutavate juhtide poole, mitte aga Taxify poole," lisati teates.

Reedel teatas Taxify, et peatab ajutiselt Londonis teenuste pakkumise, sest Londoni transpordiameti teatel ei ole ettevõttel vajalikku tegevusluba. Taxify teatel ollakse valmis Londoni transpordiametiga olukorra lahendamiseks asja arutama.

Taxify alustas oma teenuse pakkumist Londonis käesoleva aasta 5. septembril. Ettevõtte teatel on teenusega esimese kolme päeva jooksul Londonis liitunud 3000 autojuhti ja telefonirakenduse on alla laadinud 30 000 klienti.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: