Politsei: rohkem suurte liikluspiirangutega üritusi Tallinnas sügisel ei tule

Politseinikud Kultuurikatla juures
Politseinikud Kultuurikatla juures Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise suurim üritus möödus korrakaitsjate jaoks suuremate vahejuhtumiteta ning rohkem suurte liikluspiirangutega üritusi pole sel sügisel enam Tallinnas oodata, teatas politsei.

Põhja prefekt Kristian Jaani ütles, et digitaalvaldkonna tippkohtumine oli viimane üritus, mis endaga rohkem liikluspiirangud kaasa tõi.

„Oktoobris ja novembris toimuvad üksikud üritused liiklusele enam nii suurt mõju ei avalda ja tavapärane sügisene rütm liikluses saab taastuda," lausus ta.

Tippkohtumise ajal oli Tallinnas turvalisust tagamas ühtekokku ligi 800 politseinikku ning abiks mitmed koostööpartnerid.

Jaani sõnul on politseinikel seljataga töised päevad, mis aga märkimisväärseid vahejuhtumeid endaga kaasa ei toonud.

„Otseselt eesistumisega seotud korrarikkumisi kohtumise ajal ei olnud. Politsei sai teha oma planeeritud tegevusi ning üritus sujus tõrgeteta,“ lausus prefekt. 

Kohtumise kordaminekule aitasid kaasa ka kõik liiklejad, kes juhindusid politsei soovitustest ja suhtusid mõistvalt kehtestatud piirangutesse.

„Tänan siiralt kõiki autojuhte, kes hoidusid autodega kesklinna tulemast ja aitasid niimoodi vältida suuremaid ummikuid ja seisakuid kesklinnas,“ sõnas Jaani. 

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: