Politsei müüb oksjonikeskkonnas helikopterit

{{1510991760000 | amCalendar}}
Müügil olnud helikopter.
Müügil olnud helikopter. Autor/allikas: PPA

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) on pannud osta.ee oksjonikeskkonnas müüki kopteri alghinnaga 350 000 eurot. "Osta kohe" hind on 500 000 eurot.

PPA pani novembri keskel müüki turbiinmootoriga kopteri Enstrom-480, mis kunagi kuulus keskkonnainspektsioonile, ent anti üle PPA-le.

Kopteri alghind on 350 000 eurot, oksjon lõppeb 11. detsembril. Kes kardab kopterist ilma jääda, võib selle ka 500 000 euro olemasolul kohe välja osta.

Eseme kirjelduse järgi on kopter sobilik vaatlusteks, huvilendudeks, väljaõppeks.

Kopteri üleandmine ostjale toimub Tallinna lennuväljal, garantiid ega tagasiostuvõimalust PPA ostjale ei paku.

Ostjate huvi on PPA-l keeruline hinnata.

"Hetkel on ostuhuviliste arvu raske hinnata, kuna oksjon alles käib. Eelkõige müüakse helikopterit eesmärgiga rahastada järgmisel aastal PPA kasutusse tuleva seirelennuki ostu," kommenteeris PPA juhtivkorrakaitseametnik Allan Oksmann ERR-ile.

Eseme all esitatud küsimuste järgi otsustades aga tundub, et huvilisi on, sest mitu inimest on küsinud proovisõitu. PPA on vastanud küsijatele nii: "Kopter on heas lennukorras. Tõsisel ostuhuvilisel peaks proovilennu jaoks vastava kategooria juhtimisõigus ette näidata olema. Kindlasti on kaasas meie lendur.", aga ka nii: "Päev on vist halvasti läinud, kahju."Väljavõte kopterihuviliste küsimustest osta.ee keskkonnas. Autor: kuvatõmmis osta.ee keskkonnast

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: