Tuuli Koch läks tööle Tallinna linnapea Taavi Aasa nõunikuks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1518080160000 | amCalendar}}
Tuuli Koch ja tema raamat Edgar Savisaarest.
Tuuli Koch ja tema raamat Edgar Savisaarest. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Tallinna linnapea Taavi Aasa büroos alustas sel nädalal nõunikuna tööd Tuuli Koch, kelle ülesandeks on nõustada linnapead kommunikatsiooni alal, teatas linnavalitsus.

"Minu jaoks äärmiselt põnev võimalus,“ ütles Koch linnavalitsuse teatel. "Olen olnud viimased pea 20 aastat ajakirjanik ehk sageli ja pigem teiselpool tänast võitlusvälja, mis teeb uue alguse iseäranis intrigeerivaks. Rõõm, et linnapea Aas ja tema meeskond mind vastu võtsid, et nad soovivad näha väljastpoolt pilku.“

Koch (39) alustas ajakirjanikutööd 1999. aastal Eesti Päevalehes. Aastatel 2005 - 2017 töötas ta Postimehes ning on olnud mitmete telesaadete toimetajaks-saatejuhiks. Koch on võitnud Bonnieri preemia (2010) Edgar Savisaare "idarahaskandaali" kajastamise eest ja parima uudise preemia (2016). Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse erialal.

Varasemast ajast töötab Taavi Aasa nõunikuna endine Eesti Päevalehe ajakirjanik Priit Simson, kelle ametijuhend näeb ette linnapea tööks vajaliku informatsiooni kogumist ja süstematiseerimist, samuti nõustamist meediasuhete teemal.

Samuti on Simsoni ülesanne jälgida peamisi meediakanaleid ja teavitada linna juhtkonda seal toimuvates arengutest, tegeleda koostöös teiste linnakantselei struktuuriüksustega meediapäringutele vastuste koostamisega ja nende kooskõlastamisega ning kontrollida meediapäringutes väljastatava teabe õigsust.

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: