Pühapäevani kestva asfalteerimise tõttu tasub Haabersti ristmikku vältida ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Haabersti ristmikul algavad neljapäevast ulatuslikud asfalteerimistööd, millega kaasnevad liikluskorralduse muudatused.

"Kui on võimalik, siis vahemikus 10. maist kuni 13. maini on soovitav Haabersti ristmiku piirkonda vältida," teatas Tallinna pressiteenistus.

Neljapäeval on planeeritud asfalteerimistööd lõigus Mõisa tn – Mõisapõllu tänav, asfalteeritakse kaks Rocca al Mare keskuse poolset sõidurada. Samal päeval asfalteeritakse ka viaduktil linna poole minevat suunda. Suletud on Mõisa tänavalt pööre Keila poole ning pöörded Mõisapõllu tänavalt.

Reedel ja pühapäeval on planeeritud asfalteerida Paldiski mnt ringilt kesklinna suunas minevaid sõiduradasid. Suletud on vaskpöörded nii Mõisa tänavale kui ka Mõisa tänavalt kesklinna poole. Tavaliiklus suunatakse ümber Vabaõhumuuseumi tee kaudu Paldiski mnt-le, bussid sõidavad kesklinna poole ringristmiku kaudu.

Laupäeval on planeeritud asfalteerida Paldiski mnt linnast väljuv suund ring – K-rauta keskuse juurde rajatud uus ristmik. Samal päeval asfalteeritakse ka viadukti linnast väljuvat suunda.

Ümbersõit ringilt Keila poole on suunatud läbi Ehitajate tee ja Õismäe tee. Teelõik suletakse reede öösel vastu laupäeva.

Pühapäeval asfalteeritakse Paldiski mnt linnast väljuv suund, K-rauta keskuse juurde rajatud uus ristmik kuni objekti lõpuni (Euro Oil tankla).

Asfalteeritakse ka pöörded Inchape BMW keskuse juurde ja Mõisapõllu tänavale. Suletud on pööre Paldiski maanteelt Mõisapõllu tänavale. Pühapäeval, 13.mail on suletud pööre Mõisapõllu tänavale Paldiski maanteelt.

Liiklejatel palub linn järgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid ja ümbersõidu tähised.

Toimetaja: Priit LutsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: