Elektrilevi tahab üüripinnale kolides hoida 10 aastaga kokku 2 miljonit eurot ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Elektrilevi peahoone Kadaka teel.
Elektrilevi peahoone Kadaka teel. Autor/allikas: maps.google.ee

Eesti Energia tütarfirma Elektrilevi soovib riigihankega üürida 6000 ruutmeetri suurust bürood, et 2020. aasta sügiseks halduskulude kokkuhoiu nimel ühele pinnale kolida.

Eesti Energia haldusdirektor Urmas Uiboaid ütles ERR-ile, et hankega soovib Elektrilevi rentida kaasaegset, tänapäevastele keskkonnanõuetele vastavat, efektiivset büroopinda, millel on madalad halduskulud.

"Uude büroohoonesse on plaan paigutada nii täna Kadaka teel paiknev Elektrilevi peakontor kui ka Elektrilevi mitmel erineval büroopinnal paiknevad üksused. Uue üüripinna kasutusele võtmisega prognoosime hoida 10 aasta jooksul kokku ligikaudu 2 miljonit eurot," rääkis Uiboaed.

Hankedokumentides märgib Eesti Energia, et soovib kuvandada uut büroohoonet kui Elektrilevi-nimelist hoonet ja sõlmida katkestamatu üürilepingu kümneks aastaks.

Üüripind peab vastama vähemalt energiatõhususklassile B ning hoonel peab olema võimalikult suur, vähemalt 500 ruutmeetrit ühe korruse pinda.

Hoones või hoonest 300 meetri raadiuses peab paiknema minimaalselt 100 istekohaga toitlustuskoht, mis ei kuulu hankes esitatava üüripinna hulka.

Hankija tahab, et hoones või selle vahetus ümbruses oleks vähemalt 300 parkimiskohta, minimaalselt 110 ruutmeetrine kinnine soe garaaž operatiivteenuse sõidukitele ja töövahenditele.

Lisaks peab hoone asuma kindlas piirkonnas, mis on kuvatud kaardil:

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: