Swedbanki automaadist Räpinas kujunes omamoodi turismiatraktsioon ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Kuna Swedbank ei suutnud kümmekonna päevaga Räpinas asuvat pangaautomaati kõigile sobivale kõrgusele paigaldada, meisterdasid kohalikud sularahaautomaadini viiva trepi.

Olgugi, et Swedbank lubas üle-eelmisel nädalal, et Räpina pangaautomaat paigaldatakse ümber, ei ole selles osas seni midagi ette võetud.

Viimati tuli seal kohalikul elanikul raha kättesaamiseks appi võtta ämber. Sellest ajendatult on nüüd liiga kõrgele paigaldatud rahaautomaadist saamas turismiatraktsioon, mida käiakse vaatamas ja pildistamas ka kaugemalt, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Üle-eelmine nädal sai Räpinas elav 87-aastane Olly Kodusaar üleöö kuulsaks. Tema lastelaste sotsiaalmeediasse postitatud fotod rullisid lahti absurdse olukorra, kus lühemat kasvu inimesed ei saanud enam Swedpanki rahaautomaadist raha kätte.

Pank lubas, et asi tehakse kiiremas korras korda. Kuid kui Olly pühapäeval taas raha läks välja võtma, selgus, et muutunud ei ole midagi. Lapselapse abiga läheneti murele loominguliselt ning appi võeti prügikastiämber. Sellele reageerisid omakorda kohalikud noormehed, kes tekitasid pangaautomaadi juurde pisikese, käsipuuga trepi.

Need, kes tahavad endast ja pangaautomaadist veel pilti teha peavad kiirustama, sest automaat paigaldatakse juba kolmapäeval ümber.

"See oli meie jaoks õppetund ja kahjuks selle automaadi ümberpaigaldamisel tekkiski see meiepoolne viga, et selle vea tekkimine ja põhjused ongi meie jaoks suur õppetund. Automaadi ümber paigaldamine toimub sellel kolmapäeval," rääkis Swedbanki klienditeenuste juht Ede Raagmets.

Toimetaja: Priit Luts

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: