Jäätisetootja La Muu plaanib hakata tegema ka pulga- ja vahvlijäätist

Kookossöega mustaks toonitud La Muu jäätis
Kookossöega mustaks toonitud La Muu jäätis Autor/allikas: La Muu Facebook

Käsitööjäätisetootja La Muu plaanib soetada tootmisliini ning hakata tootma ka pulga- ja vahvlijäätiseid.

Jäätiseliini plaanib firma investeerida järgmisel aastal. See peaks võimaldama kindlasti tootmiskulusid alla viia ja valmistada selliseid jäätiseid, mida firma käsitsi teha ei suuda – näiteks pulga- ja vahvlijäätist, rääkis La Muu tegevjuht Rasmus Rask BNS-ile.

"Ma ei saa olla päris kindel, et me jõuame järgmisel aastal sellega kõikidesse sortimentidesse, aga see on meie ettevõtte suurem kasvuhüpe, mida näeme," rääkis Rask. Ta märkis, et kuna seni on firma teinud tooteid mahetoorainest ning käsitsi, tähendab see ka, et toote hind on kõrge, nii et paljud inimesed ei jaksa seda osta.

"Seni on nii, et need, kes on meil Telliskivi loomelinnakus vabrikus külas käinud, üllatuvad, sest tegemist on lihtsalt suure köögiga, kus jäätist valmistatakse mõne masina, pottide ja pliidiga," lisas Rask. Uute toodetega soovib La Muu tema sõnul jõuda laiema tarbijaskonnani.

Eksporditurgudest on ettevõte vaadanud Saksamaa suunas, kus on esimesed väikesed tellimused juba tehtud, ent suurem eksport saab käivituda siis, kui tootmisliin on käivitunud ning seeläbi hinnapaindlikkus suurem, rääkis La Muu tegevjuht. Enne ekspordiga alustamist tahab firma siiski esmajoones saavutada suurema rolli Eesti turul.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: