Pärnus on aktiivne talisuplejate kogukond

Pärnu talisuplejate seltsis on poolsada liiget. Jääaugus, mis kõiki korraga ei mahuta, käiakse umbes kümne kaupa. Aga paar korda nädalas teeb jäise supluse läbi ikka igaüks.

Ega taliujujatel ja -suplejatel suurt vahet ole, kas külmakraade on kaks või kakskümmend. Oma tiir jäises vees tehakse ikka ära. Taliujujad, kes võistlustel käivad, teevad seda trenni mõttes, teised aga lihtsalt karastamiseks ja hea tervise säilitamiseks, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Meid käib siin praegu ikkagi pidevalt kolmekümne ringis. Aga meil on käinud sellest august läbi sadakond inimest kindlasti. Kes tulevad, proovivad. On olnud väga noori tüdrukuid siin ka. Jagunevad meil need suplejad siin pooleks. Osa on suplejad ja osa on need, kes tahavad võistlemas käia, taliujujad. Mina olen suplemise poole pealt, karastamise poole pealt, see on tähtsam," rääkis talisupleja Tõnu Kütt.

"Minu kogemus on juba viis aastat, kuues läheb. Tervis on korras, hea, mõnus selline. Kõik on okei," kiitis talisupleja Jüri Kalbach.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: