Tallinna linnahalli asub juhtima Anu Hallik-Jürgenstein

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Anu Hallik-Jürgenstein. Autor/allikas: ERR

Tallinna linnavalitsus vabastas tagasiulatuvalt teenistusest linnaplaneerimise ameti juhataja Anu Hallik-Jürgensteini tema enda soovil seoses asumisega Tallinna Linnahalli AS-i juhatuse esimehe ametikohale.

Hallik-Jürgenstein kandideeris linnahalli juhatuse liikme ametikoha täitmise konkursil ja osutus valituks. Tema kasuks rääkis enam kui kümneaastane juhtimiskogemus majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis, töö BLRT Grupi AS-is, Tallinna linnavolikogu linnamajanduskomisjonis ja Tallinna linnaplaneerimise ametis, leidis konkursikomisjon.

2017. aastal oli Hallik-Jürgenstein ühtlasi Tallinna Linnahalli AS nõukogu liige.

Hallik-Jürgenstein peab linnahalli arengus oluliseks seda ümbritsevate alade kordategemist ja seeläbi kogu piirkonnale lisandväärtuse andmist. Eesmärgiks on võimendada linnahalli kui tulevase kontserdi- ja konverentsikeskuse mõju nii (linna)ruumilises kui majanduslikus mõttes.

Tallinna Linnaplaneerimise Ametile uue juhataja leidmiseks korraldatakse avalik konkurss. Uue juhataja ametisse nimetamiseni jätkab ameti juhataja ülesannetes asendajana Ignar Fjuk, kes täitis seda ülesannet ka Hallik-Jürgensteini lapsepuhkusel viibimise ajal.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: