Kärt Anvelt läheb tagasi Eesti Päevalehte

Kärt Anvelt.
Kärt Anvelt. Autor/allikas: SCANPIX/POSTIMEES GRUPP/Konstantin Sednev

Kanal 2 uuriva telemagasini "Radar" peatoimetaja Kärt Anvelt asub tööle Eesti Päevalehte, kus ta on varem aastaid ametis olnud.

"Radar" andis sel nädalal eetrisse viimase osa, kuna Kanal 2 juhtkond otsustas saate sulgeda.

"Aastast 1995 sai minust Eesti Päevalehe ajakirjanik ja olen selles lehes töötanud praktiliselt üle 20 aasta. Aasta tagasi võtsin vastu väljakutse minna peatoimetama uurivat telemagasini Radar ja möödunud aasta andis tõesti suurepäraseid uusi kogemusi. Lisaks sellele oli rõõm töötada väga professionaalse tiimiga. Nüüd, kui saate tootmine otsustati lõpetada, tuli mõelda uutele väljakutsetele. Ma tänan Postimees Gruppi, kes tegi mulle suurepärase pakkumise, kuid otsustasin naasta niiöelda koju, Eesti Päevalehte. Kui kõik läheb plaanitult, kohtun oma "vanade" ja loodetavasti ka uute lugejatega augusti lõpus," ütles Kärt Anvelt ERR-ile.

Anvelt on saanud kaks Eesti uuriva ajakirjanduse auhinda – Bonnieri preemiat: 1998. aastal, kui ta kirjutas Eesti Päevalehes Tallinna Keskhaigla kahtlastest neerusiirdamistest, ja 2014. aastal, kui Eesti Päevalehes ilmusid tema lood dopinguarst Vitali Bernatskist.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: