Pärnu spaades läks pärast avamist elu kohe käima

Foto: Tervis Spaa

Pärnu suuremates spaades läks pärast avamist kohe elu käima, kuid mõistagi mitte niisama suure hooga kui enne koroonakriisi. Kodumaised kliendid käivad siiski rohkem nädalavahetustel ja pikisilmi oodatakse soomlasi.

Estonia spaahotellide juhataja Andrus Aljas ütles, et üle hulga aja oli päris tore taas tööle tulla ja rõõmustada võib sellegi üle, et klientidel pole spaad ega ka ravispaad vahepealsete kuudega meelest läinud.

"Praegu läheb ikka oluliselt paremaks, broneeringuid tuleb nii Eesti, Läti kui ka Soome poolt päris usinasti sisse. Ma ei saa nüüd öelda, et olukord oleks nagu eelmisel suvel. Kaugeltki mitte, aga vähemalt on mingi lootuskiir olemas," ütles Aljas "Aktuaalsele kaamerale".

Aljase sõnul on eestlane spaarahvas, kuid soomlasi on toimetulekuks samuti vaja. "Ööbimistega on niimoodi, et nädalavahetusel hakkab juba päris lõbus, et maja on rohkem kui pooltäis. Nädala sees on keerulisem. Ikkagi loodame Soome turu peale," märkis ta.

Pärnus Tervise Paradiisis liigub rahvast üllatavalt palju, sest lõpuks tehti lahti veepark, mida kliendid on kõige rohkem oodanud.

Tervis Spaa Grupi juhataja Jaan Ratnik ütles, et veepark on nende maja kõige olulisemaid osasid ja selle taasavamine oli väga tähtis.

"Rõõm oli, et kohe hommikul olid esimesed kliendid peaaegu et ukse taga ootamas. Kindlasti loodame, et tänu sellele hotellipakettide müük võiks ka natuke elavamaks muutuda, kui oli hotelliteenuse puhul," ütles ta.

Ratniku sõnul tuleb nüüd turgu uuesti tundma õppida. "Mis sellest, et oleme aastakümneid toimetanud, situatsioon on täiesti uus. Kuidas turg käitub, millistes mahtudes kliendid liiguvad," lausus ta.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: