Töötukassa Jõhvi büroo töötajal tuvastati koroonaviirus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Töötukassa Pärnu büroo.
Töötukassa Pärnu büroo. Autor/allikas: ERR

Eesti Töötukassa Jõhvi büroo töötaja koroonaproov osutus positiivseks, temaga potentsiaalselt kokku puutunud inimestega võetakse ühendust.

Töötukassa teeb tihedat koostööd terviseametiga ning kõigi teadaolevate klientidega, kes haigestunud töötajaga pikema aja jooksul kokku puutusid, võetakse ühendust. Tuvastatud on töötukassa töötajad, kes puutusid kokku haigestunud kolleegiga ja nende tervislikku olukorda jälgitakse, teatas töötukassa pühapäeval.

Kuna positiivse proovi andnud töötajal oli kontakte ka töötukassa Kiviõli büroo töötajaga, siis peatatakse järgmiseks kaheks nädalaks nii Jõhvi kui Kiviõli büroos kohapeal klientide nõustamine ja teenindamine.

Kahe ajutiselt suletava büroo töö liigub eelkõige e-kanalitesse ja nõustamisi saab teha ka telefoni tee. Klientidega, kellega on järgmiseks kaheks nädalaks lepitud kokku kohtumine, võtab töötukassa ühendust ja leitakse uus kohtumise aeg ja kanal.

Ülejäänud töötukassa esindused on klientidele hetkel avatud, kuid arvestades võimalikku viiruseohtu, palub töötukassa avaldusi esitada eelkõige e-töötukassa, e-kirja või telefoni teel.

Kui inimene vajab abi mõne toimingu juures, siis juhendatakse teda kirja või telefoni teel.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: