Otse kell 12.30: tehnikaülikooli konverents tulevikuülikoolist

{{1611145920000 | amCalendar}}
Tallinna Tehnikaülikool mõtleb tulevikule
Tallinna Tehnikaülikool mõtleb tulevikule Autor/allikas: Tallinna Tehnikaülikool

Tulevikuks sihte seadev Tallinna Tehnikaülikool korraldab neljapäeval virtuaalse arengukonverentsi, kus kuuleb ülikooli teadlaste ja ekspertide visioone tehnikaülikooli rollist Eestis ja maailmas, hariduse tulevikust ning teaduse ja ülikoolide panusest globaalsete väljakutsete lahendamisse. Konverentsi saab jälgida portaalis ERR.ee algusega kell 12.30.

Tulevikuvisioone esitlevad teadlased, tudengid ning Eestis ja maailmas silmapaistvad inimesed.

Teemad, millel konverentsil peatutakse, on ülikoolide mudelid tulevikus; uusettevõtlus ja innovatsioon; kliimaneutraalsus ja Tallinna Tehnikaülikooli roll; tervisetehnoloogiad ja toit ning ülikoolide roll globaalsetes väljakutsetes.

Olulisemad esinejad, on Taavi Madiberk Skeletonist, kardioloog Margus Viigimaa, Gerhard Müller Müncheni Tehnikaülikoolist (sünkroontõlge eesti keelde), Tallinna Tehnikaülikooli rektor Tiit Land, professor Jarek Kurnitski, haridusinnovaator Ben Nelson (sünkroontõlge eesti keelde), CalTechi järeldoktor janu- ja valu-uurija Allan-Herman Pool.

Modereerib Johannes Tralla.

Konverentsi kavaga saab tutvuda Tallinne Tehnikaülikooli kodulehel.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: