Ööpäevaga lisandus 64 koroonapositiivset

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
"Püsime terved!" plakat Reidi teel Autor/allikas: Aron Urb/ Stenbock House

Terviseameti andmetel analüüsiti viimase 24 tunni jooksul 6774 koroonatesti, millest 64 ehk 0,9 protsenti osutus positiivseks.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 31 inimesel. 22 uutest Harjumaa haigusjuhtumitest on Tallinnas.

Tartumaale lisandus seitse, Pärnumaale kuus, Võru- ja Järvamaale neli, Lääne-Virumaale kolm, Ida-Virumaale kaks, Lääne-, Rapla- ja Saaremaale üks uus nakkusjuht. Teistesse maakondadesse uusi nakkusjuhte ei lisandunud. Neljal juhul rahvastikuregistri järgne elukoht puudus.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 45 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust on 1,3 protsenti.

Haiglaravil on 15 inimest

Ööpäeva jooksul uusi COVID-19 haigusjuhtumeid ei avatud. Haiglaravil on 15 inimest, kellest üks on intensiivravil ja vajab juhitavat hingamist.

Haiglaravil olevate patsientide keskmine vanus on 60 aastat, kõikidest haiglaravi vajavatest patsientidest on üle 60-aastased viis inimest ehk kolmandik.

Ööpäeva jooksul manustati 7143 vaktsiinidoosi, esmaseid kaitsesüste oli 2271. Vaktsineerimisi on tehtud kokku 590 115 inimesele, vaktsineerimiskuur on lõpetatud 506 135 inimesel. Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 53,6 protsenti.

Toimetaja: Grete-Liina Roosve

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: