Narvas võivad Keskerakonna ridades kandideerida süüdimõistetud linnaisad

Korruptsioonis süüdi mõistetud Fjodor Ovsjannikov ja Aleksandr Moissejev kandideerivad Narvas Keskerakonna ridades.
Korruptsioonis süüdi mõistetud Fjodor Ovsjannikov ja Aleksandr Moissejev kandideerivad Narvas Keskerakonna ridades. Autor/allikas: ERR

Narvas võivad sügisestel valimistel kandideerida korruptsioonis süüdi mõistetud linnavolikogu liige Fjodor Ovsjannikov ja endine Keskerakonna Narva piirkonna juht ja linnavolikogu liige, korduva altkäemaksu andmise eest vangis istunud Aleksandr Moissejev.

ERRi venekeelse uudisteportaali andmetel täitsid Ovsjannikov ja Moissejev augusti lõpus avalduse, et kandideerida 15. oktoobril toimuvail kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas.

Narva linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni juht ja partei Narva piirkonna esimees Aleksei Voronov ei kinnitanud ega lükanud seda ümber, vaid ütles, et kõigi kandidaatide nimekiri avalikustatakse 6. septembril.

Ovsjannikov kinnitas, et on avalduse tõepoolest esitanud.

"Miks ma ei peaks osalema?" vastas ta palvele kommenteerida oma soovi kohalikel valimistel kandideerida.

Ovsjannikov ei pea segavaks asjaolu, et ta on mitmes kohtuinstantsis korruptsioonis süüdi mõistetud. Ta lubab narvalastele enda sõnul sedasama, mida partei.

"Ehitame kõike - teid, maju. Kõike, mida teeme praegu, teeme ka edaspidi," lausus ta.

Aleksandr Moissejev ei soovinud oma võimalikku kandideerimist kommenteerida.

"Kahjuks ei saa ma selle avalduse kohta infot anda," sõnas ta.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: