Keskkonnaministri nõunikuna asub tööle Kalle Muuli

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kalle Muuli Autor/allikas: riigikogu

Teisipäevast asus Isamaa ja Res Publica Liitu (IRL) kuuluva keskkonnaminister Siim Kiisleri nõunikuna tööle tema erakonnakaaslane, kauaaegne ajakirjanik ja endine riigikogu liige Kalle Muuli.

Muuli peamine tööülesanne on keskkonnaministri nõustamine meedia- ja avalike suhete valdkonnas, teatas keskkonnaministeerium.

"Eesti avalikkuse ärevat tähelepanu on viimasel ajal pälvinud mitmed suurehitised, mille puhul on inimesed väljendanud suurt muret ka keskkonnakaitse pärast," ütles Kiisler.

"Meie kohus on selgitada ausalt rahvale, milline on kavandatavate infrastruktuuriobjektide ja tööstusettevõtete mõju meie elukeskkonnale ja selle kaudu laiemalt kogu Eesti tulevikule. Seepärast peame viima teavitustöö ja suhtluse meediaga veelgi paremale tasemele. Usun, et aastaid tippajakirjanikuna töötanud Kalle Muuli saab siin olla ministeeriumile suureks abiks," lisas Kiisler.

Muuli on töötanud 15 aastat Postimehes paljudel ametikohtadel reporterist peatoimetaja asetäitjani. Ta on olnud ka Rahva Hääle asepeatoimetaja (1994-1995), Eesti Päevalehe peatoimetajana (1995-2000) ja Õpetajate Lehe peatoimetaja (2012-2015). Praegu kuulub ta SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse nõukogusse. 

Muuli oli endise kaitseministri Margus Tsahkna asendusliige ja pidi viimase riigikokku naasmisel talle sel suvel koha vabastama.

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: