Belobrovtsev: loogiline, et ka riik Linnahalli arendamiseks ideid pakub

{{1528788060000 | amCalendar}}
Puhtaks pestud Linnahall
Puhtaks pestud Linnahall Autor/allikas: Sander Koit/ERR

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovstev (KE) peab loogiliseks, et ka riik Linnahalli arendamiseks ideid pakub. Rahvusooperi Linnahalli rajamise ettepanekut veel linnavalitsuse ja riigi esindajate vahel arutatud veel siiski ei ole.

"Kuna Linnahalli projekt toimib koostöös riigi ja pealinna vahel, on igati loogiline, et nii ühelt kui ka teiselt poolt tulevad erinevad ideed ja mõtted," kommenteeris Belobrovtsev ERR-ile.

Ta rääkis, et kultuuriministeerium peaks linna poole sellise ideega pöörduma, siis on linnavalitsus valmis seda arutama, seni aga linnale sellist ettepanekut tehtud ei ole.

Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Meelis Kompus ütles ERR-ile, et Kultuuriministeeriumi ja Tallinna linna vahel on tihe suhtlus kogu aeg.

"Seda, kuidas konkreetselt linnahalli protsessis edasi liigutakse, peab ikkagi ütlema Tallinna linn, kuivõrd tegemist on linna asutusega. Kultuuriministeerium avaldas üksnes toetust esialgsele ideele, mis võiks linnahallile anda erinevaid sisutegevusi. Kõik muud vajalikud diskussioonid on praegu veel pidamata, sest ideed on väga värsked," rääkis Kompus.

Kultuuriminister Indrek Saar (SDE) pakkus eelmisel nädalal riigikogu kultuurikomisjoni istungil, et Rahvusooperi Linnahalli viimise ideed võiks tõsisemalt edasi arutada.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: