Omniva kinnitusel on kolimisest tingitud pakkide hilinemised nüüd lahenenud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Omniva sorteerimiskeskuse kolimise käigus läks väidetavalt kaduma tuhandeid pakke. Ettevõtte kinnitusel on aga nüüdseks hilinemisprobleemid lahenenud.

Kuulujuttude kohaselt läks Omnival kolimise käigus kaduma koguni 50 000 pakki, mis adressaatideni ei jõudnud. Omniva regioonijuhi Pirjo Falten tunnistas, et kolimise käigus hilinemis esines.

"Ma pigem ütleks, et me suudame päevas 50 000 saadetist ära töödelda. Tõesti, meil oli kolimise käigus olukordi, kus saadetised hilinesid, on olukordi veel tänaseni, kus on saadetised, mis ei ole korrektselt pakendatud," rääkis ta "Ringvaatele".

"Tänaseks on n-ö töörahu taastunud. Oleme tänaseks suutnud ka oma hilinemised korda saada, et me enam ei hiline," kinnitas ta.

Falteni sõnul oli tipphetkel korraga hilinevaid pakke umbes 2500.

Omniva on paljudel juhtudel tulnud pakki ootavaile inimestele ka vastu ning on paki hilinemisest või saadetise purunemisest tekkinud kahju kompenseerinud.

Omniva kaudu saadetavate pakkide arv kasvab iga aasta jõulude ajal. "Meie puhul on tegelikult tavaliselt igal jõuludel uus standard, mis tähendab, et kui jõulud läbi saavad, siis see rekordpakkide arv jääb püsima päris pikaks ajaks," rääkis Falten.

Eelmise aasta detsembris saadeti Omniva kaudu miljon pakki, tänavu novembris aga 1,2 miljonit.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: