Valdis Noppel asub tööle Saaremaa Piimatööstuse juhina ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Valdis Noppel.
Valdis Noppel. Autor/allikas: SCANPIX / EESTI MEEDIA

Tere ja Farmi Piimatööstuse juhatuse liige Valdis Noppel lahkub reedest oma seniselt ametikohalt. Temast saab alates 10. juunist Saaremaa Piimatööstuse juhatuse esimees.

"Valdise pikaaegne töö Farmi Piimatööstuse arendamisel oli tulemuslik ja edukas," ütles Tere ja Farmi omanikfirma AS Maag Grupi nõukogu esimees Roland Lepp. "Kuigi Valdis ärivaldkonda ei muuda, annab Saaremaa Piimatööstus, mis on oluliselt lähemal ka tema kodukohale, kindlasti uut indu ja värskeid mõtted Eesti piimatööstuse arendamisel. Maag Grupi nimel tänan Valdist ning usun, et koostöövõimalusi leiame ka tulevikus."

"Kuna ma olen ettevõttes töötanud ligi 21 aastat, siis loomulikult on see ka veidi nukker sündmus nii minule kui ka minu senisele meeskonnale," rääkis Noppel. "Olen panustanud Farmi Piimatööstusesse ja seeläbi Eesti piimandusse palju oma energiat. Loomult olen ehitaja ning seetõttu tahan Saaremaa Piimatööstust paremini kaardile tuua. Eeldused selleks on head, kuid nende realiseerimine nõuab palju tööd ja kannatlikku meelt. Usun, et tõhustada annab palju, selleks mul ideid on. Saaremaa Piimatööstus on tõsiseltvõetav juustutööstus, mis omakorda suurendab väljakutset."

Tere ja Farmi Piimatööstuse uueks juhatuse esimeheks sai alates 9. maist Ülo Kivine, kes enne juhtis Saaremaa Piimatöötust.

"Elu keerdkäigud on põnevad, kuid ma olen kindel, et juhtide roteerumine tuleb kasuks kõigile ettevõtetele," märkis Kivine. "Mõnevõrra on minu ja Valdise elumuutus tingitud ka elukohast, kuid usun, et mõlemale ettevõttele tuleb veidi teistsuguse käekirjaga juhtimine kasuks, luues uusi arenguvõimalusi nii ettevõttetele kui ka tootjatele."

Tere AS ja Farmi Piimatööstuse AS on Eesti juhtiv piimatööstuste grupp, mille konsolideeritud turuosa värskete piimatoodete turul on 40 protsenti. Ettevõtte Jõhvis, Põlvas ja Viljandis asuvad piimatööstused varuvad igapäevaselt 450 tonni piima. Tere ja Farmi piimatööstusele kuuluvates neljas tootmisüksuses ja peakontoris töötab kokku 572 inimest.

AS Saaremaa Piimatööstuse peamiseks tegevuseks on piima kokkuost ning juustu ja või valmistamine. Ettevõttes töötab ligi 100 inimest.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: