Tallinki laevad jätkavad Eesti ja Soome vahel sõitmist

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Megastar Autor/allikas: Tallink/Andres Raudjalg

Tallinki laevad Star, Megastar ja Silja Europa Tallinna-Helsingi liinil ning Muuga-Vuosaari liini laev Seawind jätkavad praegu sõitmist tavapärase graafiku alusel, et tagada eestlastele koju naasmise võimalus Soomest ning naaberriikide inimeste koju suundumine läbi Eesti transiidikoridori.

Laevaliikluse jätkamine aitab tagada ka piisavas mahus kaubaveo võimekuse Eesti ja Soome vahel, teatas Tallink Grupp.

Meretransport Eesti ja Soome vahel jätkub ka pärast 17. märtsi 2020.

Täpsem informatsioon laevade mahtude ja graafikute osas selgub lähipäevil ning ettevõte jagab sellekohast informatsiooni viivitamatult. Tallink soovitab reisijatel jälgida ettevõtte veebilehti ning sotsiaalmeediakanaleid ajakohase info saamiseks.

Ettevõtte Helsingi-Stockholmi ja Turu-Stockholmi liinide laevad (Silja Serenade, Silja Symphony, Galaxy ja Baltic Princess) jätkavad praegu opereerimist tavapärase graafiku järgselt.

Kõikidel ettevõtte laevadel, mis praegu sõidavad, on sisse viidud ranged meetmed viiruseleviku tõkestamiseks. Tallink Grupp palub kõigil reisijatel rangelt järgida riiklike ametiasutuste ettekirjutusi ning laevameeskondade juhiseid ning varuda aega nii enne kui pärast reisi, kuna sadamates on rakendatud erinevaid meetmeid viiruse tõkestamiseks.

Tallink võtab ühendust kõikide klientidega, keda praegused reisigraafikute muudatused puudutavad.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: