Silja Europa lõpetab ajutiselt Tallinna ja Helsingi vahel sõitmise

{{1584355200000 | amCalendar}}
Silja Europa
Silja Europa Autor/allikas: Pjotr Mahhonin/commons.wikimedia

Tallink Grupp peatab alates teisipäevast ajutiselt Tallinna-Helsingi liini laeva Silja Europa sõidud koroonaviiruse puhangust tingitud eriolukorra ning Eesti piiridel kehtima hakkavate piirangute tõttu.

Esmaspäeval sõidab Silja Europa liinil tavapärase graafiku alusel, kuid esmaspäevaõhtusele viimasele väljumisele Helsingist kell 18.30 lubatakse vaid üheotsapiletiga reisijad, kes pöörduvad tagasi Tallinna. Alates 17. märtsist jääb Silja Europa seisma Tallinna sadamasse, kuni edasise informatsioonini Tallink Grupilt, teatas ettevõte.

Alates 17. märtsist jätkub meretransport Eesti ja Soome vahel tagamaks eestlastele koju tagasi saamise võimalus läbi Soome ning tagamaks naaberriikides elavate inimeste koju suundumine läbi Eesti transiidikoridori, teatas Tallink.

Jätkub ka kaubavedu Eesti ja Soome ning Eesti ja Rootsi vahel.

Alates 17. märtsist ei võta Muuga-Vuosaari liinil opereeriv laev Sea Wind pardale reisijaid, jätkub vaid kaubavedu.

Kaubavedu Läti ja Rootsi ning Läti ja Soome vahel toimub läbi Eesti, eeldusel, et Eesti ja Läti vaheline maismaapiir jääb avatuks.

Täpsem informatsioon Eesti ja Soome vahel alates 17. märtsist opereerivate laevade mahtude ja graafikute osas selgub lähipäevil ning ettevõte jagab sellekohast informatsiooni viivitamatult. Tallink soovitab reisijatel jälgida ettevõtte veebilehti ning sotsiaalmeediakanaleid ajakohase info saamiseks.

Tallink võtab ühendust kõikide klientidega, keda praegused reisigraafikute muudatused puudutavad.

Lisaks teatas Tallink Grupp, et paneb ajutiselt kinni Tallink City hotelli, Tallink Spa & Conference hotelli ja Tallink Hotel Riga alates 18. märtsist.

Tallink Express hotell Tallinnas jätkab tööd ning kliendid, kellel on kehtivad broneeringud grupi teistesse Tallinna hotellidesse, Tallink City ning Tallink Spa & Conference hotellidesse, majutatakse Tallink Express hotelli.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: