Ida-Virumaal tunnustati aktiivseid kodanikuühiskonna edendajaid

Foto: Rene Kundla/ERR

Ida-Virumaa kodanikuühiskonna tublimaid tunnustati sel aastal vastavalt koroonaaja tingimustele ning auhinnad viidi nominentidele ja laureaatidele koju kätte.

Ida-Virumaa tegusate kodanike ja vabaühenduste konkursi neljast põhikategooriast oli kõige tihedam konkurents Ida-Virumaa tegusaima kodaniku valimisel. 16 kandidaadi seas võidu saanud Ksenia Klotškova veab eest loomade päästmisega tegelevat Toila vallas asuvat Päite loomaparki ja ta on tegev Narva mittetulundusühingus Iga Elu. Kusjuures kadunud inimeste otsimisi organiseeriv Iga Elu sai aasta mittetulundusühingu auhinna.

Ida-Viru ettevõtluskeskuse vabaühenduste konsultant Marju Uustalu sõnul esitasid Ksenia Klotškovat kandidaadiks erinevad organisatsioonid. "See mida Ksenia teeb on väga tänuväärne ja eeskujuks kõigile," ütles Uustalu.

Ida-Virumaa aasta tegusaimaks kodanikuks valitud Ksenia Klotškova tunnistas, et talle tuli võit suure üllatusena. Laureaat nentis, et teda võimaldab aktiivne olla väga tugev kodu tugi.

Kaks auhinda läks Alutaguse valda. Need said Kiikla mittetulundusühing Maadaam (parim Kohaliku Omaalgatuse Programmi toetuste rakendaja) ja sihtasutus Iisaku Kihelkonna Muuseum (parim Eurorahade rakendaja).

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: