Eestis on 3000 vaba vaktsineerimisaega

Vaktsineerimine.
Vaktsineerimine. Autor/allikas: Rene Kundla/ERR

Eesti tervishoiuastustes on üle 3000 vaba vaktsineerimisaja, teatas terviseamet pühapäeval.

Vaktsineerimise aegasid pakuvad digiregistratuuris City Tervisekliinik, Corrigo, Eesti Diabeedikeskus, Hiiumaa Haigla, Ida-Tallinna Keskhaigla, Ida-Viru Keskhaigla, Järvamaa Haigla, Jõgeva Haigla, Kuressaare Haigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Läänemaa Haigla, Lõuna-Eesti Haigla, Medita Kliinik, Põlva Haigla, Qvalitas Arstikeskus, Rakvere Haigla, S Silmarõõm, Sanatoorium Tervis, Tallinna Eriarstikeskus, Tartu Ülikooli Kliinikum, TNP Konsultatsioonid ja Viru Haigla.

Kõik tervishoiuteenuse osutajad, kes on üleriigilise digiregistratuuriga liitunud, teevad oma ajad avalikuks vastavalt vaktsiinide olemasolule. Sellest tulenevalt muutub ka info üleriigilises digiregistratuuris, edastas terviseamet.

Iga inimene, kes kuulub hetkel vaktsineeritavasse sihtrühma, näeb sellekohast infot ka patsiendiportaalis (www.digilugu.ee), kust ta saab kohe liikuda üleriigilise digiregistratuuri vabade aegade vaatesse. Aegu on võimalik digitaalselt broneerida kõigis oma ajad avalikustanud haiglates.

Tehniliste küsimuste või digiregistratuuris aja broneerimise osas võib võtta ühendust tervise ja heaolu infosüsteemide (TEHIK) kasutajatoega telefonil 7943 943 või e-posti aadressil [email protected] (iga päev kell 7-22).

Pühapäevahommikuse seisuga on Eestis kokku tehtud vaktsineerimisi 338 090 inimesele, kellest 213 677 on pooleli oleva vaktsineerimisega ning 124 413 on lõpetatud vaktsineerimisega.

Ööpäeva jooksul manustati 3017 doosi, kokku on manustatud 462 493 vaktsiinidoosi.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: