Ööpäevaga tuvastati 50 nakatunut

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Desovahend ja ohutusmeetmete silt Tallinna vanalinnas.

Terviseameti andmetel tehti viimase ööpäeva jooksul 2890 koroonatesti, millest 50 ehk 1,7 protsenti osutus positiivseks.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 28 inimesel. 24 uutest Harjumaa haigusjuhtumitest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus seitse, Tartu- ja Valgamaale neli, Pärnu- ja Raplamaale kaks, Hiiu-, Saare- ja Võrumaale üks uus nakkusjuht. Teistesse maakondadesse uusi nakkusjuhte ei lisandunud.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 30,4 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 1,1 protsenti.

Ööpäeva jooksul avati haiglates viis uut COVID-19 haigusjuhtumit, haiglaravi vajab 19 patsienti. Intensiivravil on kolm ja juhitaval hingamisel kaks inimest. Haiglaravil olevate patsientide keskmine vanus on 61 aastat, kõikidest haiglaravi vajavatest patsientidest on üle 60-aastased 13 inimest ehk 68 protsenti.

Ööpäeva jooksul manustati 4622 vaktsiinidoosi, vaktsineerimisi on tehtud kokku 569 852 inimesele, vaktsineerimiskuur on lõpetatud 465 665 inimesel. Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 52,1 protsenti.

Toimetaja: Grete-Liina Roosve

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: