Populaarsemad kandidaadid valimisringkondades

Riigikogu valimised toimuvad 5. märtsil.
Riigikogu valimised toimuvad 5. märtsil. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Kantar Emor tõi erakondade toetuste uuringus välja ka populaarsemad kandidaadid 12 valimisringkonnas, kusjuures arvesse võeti kahe viimase küsitluslaine ehk 3000 vastaja eelistusi.

Valimisringkonnas nr 1 (Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa) on populaarsemad kandidaadid Kristen Michal (Reformierakond) ja Vadim Belobrovtsev (Keskerakond) ja Signe Riisalo (Reformierakond).

Valimisringkonnas nr 2 (Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa) on populaarsemad kandidaadid Mihhail Kõlvart (Keskerakond), Siim Kallas (Reformierakond) ja Leo Kunnas (EKRE).

Valimisringkonnas nr 3 (Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa) on populaarsemad kandidaadid Lauri Laats (Keskerakond), Martin Helme (EKRE) ja Urmas Paet (Reformierakond) .

Valimisringkonnas nr 4 (Harju- ja Raplamaa) on populaarsemad kandidaadid Kaja Kallas (Reformierakond), Jüri Ratas (Keskerakond) ja Henn Põlluaas (EKRE).

Valimisringkonnas nr 5 (Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa) on populaarsemad kandidaadid Kalle Laanet (Reformierakond), Kalev Stoicescu (Eesti 200) ja Helle-Moonika Helme (EKRE).

Valimisringkonnas nr 6 (Lääne-Virumaa) on populaarsemad kandidaadid Hanno Pevkur (Reformierakond), Anti Poolamets (EKRE) ja Siret Kotka (Keskerakond).

Valimisringkonnas nr 7 (Ida-Virumaa) on populaarsemad kandidaadid Yana Toom (Keskerakond), Maksim Iljin (Eesti 200) ja Arvo Aller (EKRE).

Valimisringkonnas nr 8 (Järva- ja Viljandimaa) on populaarsemad kandidaadid Jürgen Ligi (Reformierakond), Jaak Madison (EKRE) ja Helir-Valdor Seeder (Isamaa).

Valimisringkonnas nr 9 (Jõgeva- ja Tartumaa) on populaarsemad kandidaadid Urmas Kruuse (Reformierakond), Peeter Ernits (EKRE) ja Aivar Kokk (Isamaa).

Valimisringkonnas nr 10 (Tartu linn) on populaarsemad kandidaadid Urmas Klaas (Reformierakond), Jaak Valge (EKRE) ja Kristina Kallas (Eesti 200).

Valimisringkonnas nr 11 (Võru-, Valga- ja Põlvamaa) on populaarsemad kandidaadid Liina Kersna (Reformierakond), Anti Allas (SDE) ja Igor Taro (Eesti 200).

Valimisringkonnas nr 12 (Pärnumaa) on populaarseimad kandidaadid Annely Akkermann (Reformierakond), Mart Helme (EKRE) ja Toomas Kivimägi (Reformierakond).

Riigikogu valimised toimuvad 5. märtsil.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: