Põlissoomlaste parlamendisaadik läheb viinaravile

Põlissoomlaste skandaalne rahvaesindaja Teuvo Hakkarainen läheb alkoholiprobleemide tõttu ravile, teatas erakonna Eduskunna fraktsiooni esimees Pirkko Ruohonen-Lerner.
51-aastase Hakkaraise ravi kestab vähemalt Eduskunna kevadsessiooni aja ja jätkub ilmselt ka sügissessiooni ajal. Ravile vaatamata saab Hakkarainen parlamendi töös mõnel määral osaleda, vahendasid YLE uudisteportaal jt.

Fraktsioon arutas täna erakonnale piinlikke olukordi tekitanud Hakkaraise käitumist. Ruohonen-Lerner ütles, et probleeme on olnud ja et mõõt on täis. Ta ei rääkinud, kas Hakkaraisele anti võimalus valida.

"See oli ainus mõistlik variant selles olukorras," ütles fraktsiooni esimees.

Eelmisel nädalal sattus Hakkarainen öösel purjuspäi mootorrattaklubi Bandidos ruumidesse. Ajakirjandusse jõudis uudis, et talle pakuti seal tasu eest seksi. Rahvasaadik ütles, et ta andis naisele kaastundest 100 eurot, kuid eitas seksi ostmist.

Hakkarainen unustas klubisse oma tööportfelli, käis sellel hommikul järel ning läks seejärel väidetavalt ebakainena Eduskunda tööle.

Toimetaja: Heikki Aasaru

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: