Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

OTSE kell 9.30: Spetsialistid arutlevad Tallinnas tulevikutöö üle

TÜ tehnoloogiainstituudi robootikud
TÜ tehnoloogiainstituudi robootikud Autor/allikas: Andres Tennus/TÜ

Kolmapäeval ja neljapäeval kohtuvad Tallinnas kõrgetasemelisel konverentsil "Tulevikutöö: uus reaalsus, uued lahendused" tippjuhid ning poliitikakujundajad töö-, sotsiaal-, haridus- ja e-riigi valdkonnast.

Osapooled arutlevad konverentsil, kuidas kasutada ära digitaliseerimise ja automatiseerimise pakutavaid võimalusi töömaailma kujundamisel nii, et sellest saaksid kasu nii töötajad, tööandjad kui ka ühiskond tervikuna.

Konverentsil otsitakse vastuseid küsimustele, kuidas muudab digitaliseerimine ning automatiseerimine töömaailma ning kas üleminekuga seoses on ette näha mõningaid murettekitavaid muutusi. Samuti sellele, millised võiksid olla Euroopa Liidu ning selle liikmesriikide poliitilised otsused, et võimaldada ja kasu saada soovitud muudatustest ja vältida soovimatuid tagajärgi.

Tulevikutööst rääkis ERRile pikemalt sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler Janar Holm. Konverentsi otseülekannet saab kolmapäeval ja neljapäeval vaadata siit:

Toimetaja: Anette Parksepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: