Ossinovski tagasiastumisest: see ei ole allaandmine

Foto: kuvatõmmis

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juht, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ütles oma ministriametist tagasiastumise kohta, et tegemist ei ole allaandmisega, vaid reaalselt kaalutletud otsusega, et päästa sotside langenud reitingut enne parlamendivalimisi.

Kalvi Kõva asemel riigikogu SDE fraktsiooni juhiks siirduva Ossinovski sõnul peab ta oluliseks, et enne valimisi saaksid nähtavaks erinevad sotside tuumikteemad, mis on ehk jäänud mõne teise teema varju.

"Kindlasti see samm ei tähenda seda, et me kuidagi loobuksime oma varasematest otsustest või tunnistaksime, et need valed oleksid, aga kindlasti me oleme näinud, viimastel kuudel eriti, et mõned üksikpoliitikad on saanud ebaproportsionaalset tähelepanu, ja teemad nagu haridus, teadus, keskkonnahoid - mitmed teised valdkonnad, mis sotsidele on ääretult olulised -, ei ole kõlapinda piisavalt saanud," selgitas Jevgeni Ossinovski "Aktuaalse kaamera" stuudios.

"Ma arvan, et sotsiaaldemokraadid on viimase nelja aasta jooksul valitsuses teinud palju õigeid asju. Me võib-olla ei ole kõiki asju teinud lõpuni õigesti ja oleme päris paljusid asju ebapiisavalt selgitanud, millest tulenevalt on kindlasti ka kriitika meie aadressil olnud osaliselt õigustatud," ütles Ossinovski.

Ta tunnistas, et mõtteid, kellest võiks tema mantlipärija ministriametis saada, on arutatud, kuid ütles, et konkreetsete nimedega spekuleerida on veel vara.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: