Voronov on valmis Yana Toomi Narvas aitama

Aleksei Voronov.
Aleksei Voronov. Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Keskerakonnast lahkunud Narva Vee juht Aleksei Voronov ütles, et kui Narva piirkonna esimees Yana Toom seda soovib, on ta valmis aitama järgmisel Keskerakonna kogunemisel kvoorumit kokku saada.

Toom põhjendas neljapäevase erakorralise konverentsi ebaõnnestumist sellega, et Keskerakonnast lahkunud isikud üritavad erakonda põhja lasta ja on inimesi ähvardanud mitte osalema.

Üks lahkunutest, endine linnavolikogu keskfraktsiooni esimees Aleksei Voronov eitas ähvardamist ja nimetas seda jaburuseks. Ta ütles, et parteilased ei läinud kongressile kohale, kuna nägid, et partei juhtkond ei suhtu liikmetesse erapooletult, vahendas ERR-i venekeelne portaal.

"Mina seda kohtumist ei korraldanud, nii et ma ei tea, miks nad ei suutnud inimesi kokku ajada. 

Küsimusele, kas ta on valmis järgmisel korral aitama Narva piirkonnal kvoorumiks piisavat hulka liikmeid kokku tuua, vastas Voronov, et kui temalt palutakse, võib ta aidata küll.

"Möödunud aastatel oli meil osalusprotsent 50. Praegu on meid ainult süüdistatud, aga tegelikult oleme tolerantsed ja mingit konflikti meil kellegagi pole," lausus ta.

Neljapäeval pidanuks Narva Keskerakond endale uued juhatuse liikmed valima, kuid kvoorumit ei saadud kokku, sest kohale saabus selleks vajaliku 45 inimese asemel vaid 30 liiget. Narva Keskerakonnas on liikmeid 450.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: