Keskerakonna Narva piirkonda jääb juhtima Yana Toom

Keskerakonna Narva piirkonna erakorraline koosolek valis esmaspäeval uue juhatuse. Tegemist oli teise koosolekuga, sest eelmine luhtus kvoorumi puudumise tõttu. Juhatust jääb juhtima Yana Toom.

Narvas on üle 400 keskerakondlase, kuid ka seekord kogunes koosolekule vaid 30 inimest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Pooleteise kuuga kaotas Keskerakond Narvas üle saja liikme ning erakonna tegevus on seiskunud. Uude juhatusse valiti ka Narva linnapea Tarmo Tammiste. Piirkonda jäi juhtima europarlamendi liige Yana Toom, kelle sõnul peab Narvas erakonna uuesti ja demokraatlikult üles ehitama ning peidus olevad liikmed üles otsima.

"Tuleks vast läbi helistada, võtta käest kinni, küsida, et kas sa ikka tahad olla erakonna liige, oled sa kindel. Eks siis vaatame, mis meil päeva lõpuks alles on. Erakonna liikmed Narva linnas peaksid nüüd aru saama, et sellist valimist, nagu oli siin kombeks, paraku, enam ei ole. Täna siin mõni inimene osutus valituks selle peale, et tõstis saalis käe, ütles, mina tahan ka ja saigi sinna kohale. Ja mõni, kellele pakuti, ütles, et kas tõesti niimoodi saab, ma pole seda välja teeninud. Et nii pea, kui inimesteni jõuab, et see mall on teistsugune, ma usun, et nad tulevad ise," kommenteeris Toom.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: