Tallinna piiril Veskitammil taastub 2+2 sõiduraja lahendus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Veskitammi liiklussõlme ehitus mullu suvel.
Veskitammi liiklussõlme ehitus mullu suvel. Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Teisipäeval minnakse Tallinna piiril ehitusjärgus olevas Veskitammi liiklussõlmes üle talvisele liikluskorraldusele, mille käigus taastub mõlema sõiduraja ulatuses 2+2 lahendus ning taasavatakse Jälgimäe ristmik.

Avatakse ka ehitusel olev Urda tee ning selle pikendus. Ligipääs Urda teele tagatakse Topi sõlmelt ning Jälgimäe teelt, senine ligipääs Pärnu maanteelt suletakse, teatas maanteeamet.

Kergliiklejatele avati Pärnu maantee ja raudteealused tunnelid. Suletuks jääb Veskitammi tänava tunnel ja Veskitammi raudteeülesõit. Jalakäijana on maanteed võimalik ületada ka Jälgimäe ristmikul ja Selveri läheduses oleva fooriga reguleeritud ülekäiguradade kaudu.

Linna siseneval suunal muudab maanteeamet bussipeatuste asukohtasid. Laagri peatus nihkub 150 meetrit Tallinna poole ning Nõlvaku peatus 200 meetrit Pärnu poole. Linnast väljuval suunal lisandub Nõlvaku peatus jalakäijate tunneli asukohta. Laagri peatuse asukohta ei muudeta, küll aga lisatakse peatusesse ajutine bussiootepaviljon.

Kirjeldatud liikluskorraldus jääb kehtima kuni kevadiste tööde alguseni. Liiklussõlme ehitustööd lõppevad 2019. aasta oktoobris.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: