FOTOD|Peterburi tee tänavavalgustuspostid on kohutavas korras ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinnas Peterburi teel sõitjatele on silma jäänud ajast ja arust tänavavalgustuspostid, kus betooni on postilt juba nii palju langenud, et metallarmatuur on möödasõites silmaga näha. Praeguse seisuga pole linnal plaanis neid korda teha.

Tallinna kommunaalameti juhataja asetäitja Reio Vesiallik ütles ERR-ile, et kommunaalamet kavandab käesoleval aastal korrastada Peterburi tee tänavavalgustuse lõigus Majaka tänavast kuni Kantsi tänavani. Praegu toimub tema sõnul projekteerimine.

"Ehitustööde teostamiseks on planeeritud hange välja kuulutada koheselt peale projekti valmimist ning tööd on planeeritud teostada käesoleval ehitusperioodil," ütles Vesiallik.

Lõik, mida Vesiallik nimetas, ei ulatu aga sinnani, kus ERR-i fotograaf pildid tegi. Fotodel näha olevad postid jäävad projekteeritavast lõigust üsna kaugele. Kantsi tänav, kui kesklinna poolt tulla, jääb hotell Susi juurde. Fotod on tehtud aga Scania Eesti esinduse lähedal, mis asub Smuuli tee ristmikust edasi.

Vesialliku sõnul pole ülejäänud Peterburi tee osas ei ole tänavavalgustuse korrastamise töid planeeritud, väljaarvatud Väo ristmik, mida hakatakse maanteeameti tellimusel uueks ehitama kas käesoleva aasta lõpus või järgmise aasta alguses. Väo ristmik jääb aga pildistatud piirkonnast teises suunas veel kaugemale kui Majaka tänava-Kantsi tänava lõik.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: