Lääne-Tallinna keskhaigla otsib uut juhti

Lääne-Tallinna keskhaigla
Lääne-Tallinna keskhaigla Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Kuivõrd praeguse juhatuse esimehe Imbi Moksi leping lõppeb, kuulutas Lääne-Tallinna keskhaigla (LTK) välja juhatuse esimene avaliku konkursi.

Moksi ametileping lõppeb 4. detsembril, mil saab täis kolm aastat, mis on LTK juhatuse liikme ametilepingu tähtaeg, öeldi LTK-st ERR-ile.

LTK põhikirja järgi peab uue juhatuse liikme leidmiseks korraldama avaliku konkursi. Kandideerimise tingimuste hulgas on vähemalt viieaastane organisatsiooni juhtimiskogemus, soovitavalt meditsiiniline kõrgharidus, hea inglise ja vene keele ning väga hea arvuti kasutamise oskus. Kandideerimise tähtaeg on 5. oktoober.

Uue LTK juhi ametiaeg algab 5. detsembril. Millal kandidaatide seast valik tehakse, ei osatud LTK-st esmaspäeval öelda.

Samuti pole kindel, kas praegune juht Imbi Moks kandideerib. "Täna ma sellele küsimusele veel vastust ei anna, mul on otsustamiseks ja sooviavalduse kirjutamiseks aega kolm nädalat," ütles Moks.

Maikuus alustas terviseamet LTK-s riiklikku järelevalvet, sest ajavahemikul 12. märts kuni 5. mai nakatus koroonaviirusse 24 LTK töötajat ning perioodil 24. märts kuni 1. mai sai nakkuse 24 haiglas viibinud patsienti. Terviseamet lõpetas järelevalvemenetluse 29. mail ja andis samal päeval loa taastada plaaniline ravi haigla kõikides üksustes ja kliinikutes. Menetluse käigus likvideeris haigla kõik terviseameti poolt tuvastatud puudused.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: