Reformierakond kinnitas valimisnimekirja Tallinnas

Laupäeval kogunenud Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogu kinnitas erakonna valimisnimekirja sügisel toimuvateks kohalikeks valimisteks.

Reformierakonna esinumbrid Tallinnas on:  

Haaberstis riigikogu majanduskomisjoni esimees, endine majandus- ja justiitsminister ning Tallinna Linnavolikogu aseesimees Kristen Michal, politsei eriüksuse K-Komando looja Lembit Kolk ja Kakumäe Rahva Seltsi eestvedaja Tõnu Peit.  

Kesklinnas rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus, endine Tallinna linnapea ning praegune riigikogu ja Tallinna linnavolikogu liige Ivi Eenmaa, arhitekt ja linnaplaneerija Juhan Kangilaski ning Tallinna Inglise kolledži direktor Toomas Kruusimägi.  

Kristiines varasem rahandus-, kaitse-, haridus- ja välisminister Jürgen Ligi, ettevõtja ja endine Reformierakonna peasekretär Martin Kukk ja teenusmaja idee eestvedaja Liis Klaar.

Lasnamäel kahekordne olümpiavõitja ja riigikogu kultuurikomisjoni liige Kristina Šmigun-Vähi, majandusdoktor, endine Tallinki ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juht Viljar Jaamu ning filminäitleja ja kultuuritegelane Eve Kivi.

Mustamäel varasem Eesti Panga asepresident, praegune ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt, justiitsminister Maris Lauri, riigikogu sotsiaalkomisjoni liige ja Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Õnne Pillak ning suvel olümpiavõitjaks tulnud Eesti epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma.  

Nõmmel Euroopa Parlamendi saadik, pikaaegne välisminister Urmas Paet, endine Nõmme linnaosa vanem ja praegune riigikogu liige Vilja Toomast, riigikogu liige ja julgeolekuekspert Eerik-Niiles Kross ning perearst Eero Merilind.  

Pirital riigikogu kultuurikomisjoni liige ja meediaekspert Heidy Purga, endine Harju maavanem ja varasem Pirita linnaosa vanem Ülle Rajasalu ning Tallinna linnavolikogu liige ja ettevõtja Kaupo Nõlvak.  

Põhja-Tallinnas riigikogu keskkonnakomisjoni juht Yoko Alender, linnastrateeg Pärtel-Peeter Pere, sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo, riigikogu liige ja endine Päästeameti peadirektor Mati Raidma ning kodanikuaktivist Jevgeni Krištafovitš.

Kokku kandideerib Tallinnas Reformierakonna nimekirjas 97 inimest.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: