OTSE | R2 "Agenda" valimisdebatt: parlamendiparteide Tartu esinumbrid

{{1507540380000 | amCalendar}}
agenda
agenda

Sel nädalal debateerivad Raadio 2 otse-eetris parlamendierakondade esinumbrid Tartust, Pärnust ja Tallinnast. Valimistenädalat alustavad ülikoolilinna raskekahurvägi Urmas Klaas (Reformierakond), Aivar Riisalu (IRL), Indrek Särg (EKRE), Marju Lauristin (SDE) ja Aadu Must (Keskerakond).

Raadio 2 debatt algab kell 13.00 ja seda juhivad Eeva Esse ning Ahto Lobjakas. Arutelu on võimalik kuulata ERR.ee valimisportaalis valimised.err.ee.

Tänase debati üks peamisi teemasid on Tartu elanikkonna kasvatamine. Täpsemalt, mida saab ülikoolilinn teha selleks, et tudengid jääksid Tartusse ka pärast õpingute lõppemist. Kas Tartus on piisavalt karjäärivõimalusi ja mida saab linnavõim ära teha uute töökohtade loomisel?

Ühtlasi ei jää käsitlemata linnaruumi teemad. Näiteks on aastaid Tartus arutatud Emajõe-äärsete parkide saatust – kas enne Teist maailmasõda tiheda hoonestusega alad tuleks taastada ja kuhu jäävad sel juhul rohealad, kus inimesed saaksid vaba aega veeta?

 

Toimetaja: Allan Rajavee

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: