R2 Agenda valimisdebatt | Parlamendierakondade esinumbrid Pärnust

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
agenda

Agenda eelviimases kohalike omavalitsuste valimiste väitluses kohtuvad parlamendierakondade kandidaadid, kes esitavad oma nägemuse territoriaalselt kõige kiiremini kasvava omavalitsuse tulevikust. Kuidas muudab Pärnu elukeskkonda Rail Baltic ja kas linn vajab endale lennujaama? Need ja paljud teised küsimused saavad vastuse kell 13.00 algava debati käigus.

Lisaks transpordiküsimustele on plaanis kandidaatidelt pärida, kuidas peaks reguleerima Pärnu linnavõimu ja ettevõtjate suhteid, mis kriitikute sõnul on läbipaistmatud ja suisa korruptiivsed. Samas on kuurortlinna üks peamisi võtmeküsimusi endiselt turismist kasumit teenivate ettevõtete toimetulek pärast suvehooaega.

Tänases väitluses ei jää tähelepanuta esmavalijate huvid, sest nagu teised Eesti linnad püüab ka Pärnu takistada linnast ajude äravoolu. Millised on noorte karjääriväljavaated Pärnus ja mida saab linn teha, et abituriendid ei lahkuks pärast gümnaasiumi lõppu kodulinnast?

Valimisdebatis osalevad Andres Metsoja (IRL), Kalev Kaljuste, Toomas Kivimägi (Reformierakond), Mart Helme (EKRE) ja Kadri Simson (Keskerakond). Arutelu juhivad Eeva Esse ja Ahto Lobjakas. Kell 13.00 algavat arutelu on võimalik kuulata ka ERR.ee valimisportaalis valimised.err.ee.

Toimetaja: Allan Rajavee

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: