Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ligi partei rahalisest seisust: kui juhtkond on valitud, tulevad toetajad tagasi

Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi märkis partei rahalist seisu kommenteerides, et kui erakonnas on uued juhtimisrollid ära jagatud, tulevad ka toetajad tagasi.

"Aktuaalse kaamera" saatejuht Priit Kuusk küsis Ligilt, kas erakonna auesimehel Siim Kallasel oli õigus, kui ütles, et Hanno Pevkur ei saanud parteijuhina hakkama.

"Kuidas öelda. Erakonnal on ju tegelikult läinud hästi. Reiting, valimistulemused. Ja samas, eks Hanno ju langetas oma otsuse, et millegi või kellegagi ta piisavalt hakkama ei saanud, et ta lahkus ise. Ei saa öelda, et kõik on väga hästi," vastas Ligi.

Viimasel ajal on meedias kõneainet pakkunud ka Reformierakonna rahaline seis. Ligi märkis, et Reformierakonda ei valita partei kassaseisu või selle järgi, kui huvitavalt oma siseasju klaarib, vaid selle põhjal, kui hästi erakond oskab ühiskonda korraldada.

Ligi usub, et erakonna eelarve paraneb.

"Ma arvan, et kui juhtimisrollid on uuesti ära jagatud, tulevad tagasi ka toetajad. Aga mingit hävingut selles mõttes ka ei ole, et me rahavoogudega ei oskaks näha tasakaalu jõudmist sügiseks. Valimiskampaania oli meil suhteliselt kallis ja sellest välja tulek on olnud raskem kui tavaliselt," rääkis Ligi.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: