Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Üks võimalik kandidaat riigihalduse ministri kohale võib olla Veikko Luhalaid

Veikko Luhalaid.
Veikko Luhalaid. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Seoses Jaak Aabi tagasiastumisega võib riigihalduse ministri koha saada Narva-Jõesuu volikogu esimees Veikko Luhalaid.

"Minul selles mõttes ambitsioone pole ja minult vastavat initsiatiivi ei tulnud. Kui ettepanek tehakse, mõtlen tõsiselt ja pean aru kolleegidega. Seni ma ei saa sellele vastata, kuna pole vastavat ettepanekut saanud," ütles Luhalaid ERR-i venekeelsele uudisteportaalile.

Luhalaid on pikka aega juhtinud Ida-Viru omavalitsuste liitu ning temaatika ja probleemidega tuttav.

Luhalaid oli regionaalminister Mihhail Korbi nõunik ning tema kandidatuur ministri kohale oli üleval ka Aabiga samal ajal.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: