Eesti Post otsib juhti ({{commentsTotal}})

Pärnu mnt Omniva Tallinnas
Pärnu mnt Omniva Tallinnas Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

AS-i Eesti Post (Omniva) nõukogu otsib avaliku konkursiga ettevõtte juhatuse esimeest mais ametist tagasi kutsutud Joona Saluveerist vabanenud kohale.

Nõukogu esimehe Bo Hendrikssoni sõnul oodatakse sobilikult kandidaadilt logistika- ja e-kaubanduse äri head tundmist, klienditeenindusettevõtte juhtimise kogemust ning võimekust juhtida ettevõtet väga kiiresti arenevas valdkonnas.

Juhatuse esimehe konkursi viib läbi ja sobivate kandidaatidega võtab ühendust ettevõtte nõukogu.

Omniva nõukogu kutsus 21. mail ametist tagasi ettevõtte toonase juhatuse esimehe Joona Saluveeri. Bo Henriksson tõi põhjuseks erinevad nägemused Omniva tulevikustrateegiast.

Eesti Posti põhitegevusala on posti-, logistika- ja infologistikateenuste osutamine ning e-arvete käitlemine. Lisaks emaettevõttele kuuluvad kontserni tütar- ja sidusettevõtted. SIA Omniva ja UAB Omniva LT põhitegevus on pakiautomaadi- ja kullerteenuse pakkumine Läti ja Leedu turul. AS-i Maksekeskus tegevusalaks on makselahenduste pakkumine e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele Baltikumis. Post11 pakub e-kaupmeestele rahvusvahelisi logistilisi terviklahendusi kaupade kättetoimetamiseks üle kogu maailma.

Omandisuhtelt on AS Eesti Post Eesti riigile kuuluv äriühing. Eesti Postil on kaks juhatuse liiget, kontsernis töötab 2300 inimest üle Baltikumi ning 2017. aasta käive oli 99,8 miljonit eurot.

Toimetaja: Mirjam MäekiviHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: