Lootsi, Ahtri ja Jõe ristmiku ümberehitus toob Tallinnasse uusi ummikuid

Reidi tee eskiisilahenduse Ahtri, Jõe ja Lootsi tänava ristmikku puudutav osa.
Reidi tee eskiisilahenduse Ahtri, Jõe ja Lootsi tänava ristmikku puudutav osa. Autor/allikas: tallinn.ee

Tallinnas ehitatakse Reidi tee rajamise käigus tuleval kevadel ümber ka Lootsi, Ahtri ja Jõe tänava ristmik, mistõttu on piirkonda oodata suuri ummikuid.

Raepressist öeldi ERR-ile, et tööd Lootsi, Ahtri ja Jõe tänava ristmikul algavad järgmisel kevadel osana Reidi tee ehitusest. Tegu on ristmikuga, kus tipptundidel on ummikud tavaline nähtus.

Remont peaks vältama aprillist oktoobrini, kuid Raepress jäi selgituste osas, kustkaudu on ehituse ajal ette nähtud ümbersõit ja kuidas see liiklusolukorda mõjutab, kidakeelseks.

"Ehituse ajaks seatakse tõesti olulised piirangud läbivale transpordile, ent liiklusskeeme veel mõistagi koostatud pole, sest tööd algavad seal alles järgmisel kevadel," teatas pealinna avalike suhete teenistus.

Varem on Tallinn teatanud, et Reidi tee ehituse käigus rajatakse uus sademevee süsteem, mis aitab leevendada Tuukri, Jõe ja Ahtri piirkonna üleujutusi.

Reidi tee ehitus peaks lõppema tuleva aasta novembris.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: