Tallinna Ahtri ja Jõe tänava ristmikku ootab osaline sulgemine ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinnas jõuavad Reidi tee ehitustööd Ahtri ja Jõe tänava ristmikuni ning seetõttu suletakse see alates 25. märtsist osaliselt.

Liiklusele suletakse väljapääs sadama poolt Jõe tänavale ja parempööre Mere puiestee suunas. Ajutiselt saab väljapääsuna kasutada Lootsi põiktänavat, teatas Raepress.

Jätkuvalt saab teha nii parempööret kui ka vasakpööret Tuukri tänavale. Samuti on võimalik sadamast välja sõita Petrooleumi tänava kaudu D-terminali eest.

Autojuhid, kes soovivad sadamast Jõe tänavat pidi sõita Narva maanteele või Pronksi tänavale, saavad seda teha kaht suunda pidi. Esimene variant on väljuda Petrooleumi tänava kaudu ning sõita Narva maanteele või teha Lootsi põiktänavalt parempööre Tuukri tänavale või teha tagasipööre kas pärast Ahtri ristmikku või Mere puiesteel.

Juba järgmisest neljapäevast, 21. märtsist avatakse liiklus Petrooleumi tänava lõigus Tuukri tänav–D-terminal. Liiklus avatakse 2+1 mahus – üks rida sadamasse ning kaks rida sadamast välja.

Teetööde liiklusskeem. Punasetriibuline ala tähistab töödetsooni. Autor: Raepress

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: