GAG-i juhikonkurss kukkus läbi

GAG-i Kotzebue tänava hoone.
GAG-i Kotzebue tänava hoone. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Tallinna haridusametil ei õnnestunud Gustav Adolfi gümnaasiumi (GAG) uue juhi leidmiseks korraldatud konkursil sobivat kandidaati leida.

Haridusamet kuulutas avaliku konkursi GAG-i direktori ametikohale välja 29. oktoobril ja kandidaadid said end esitada kuni 15. novembrini. Möödunud nädala esmaspäeval toimus vestlusvoor, uus direktor jäi aga välja valimata.

"GAG-i direktori valimise konkurss luhtus ja direktorit ei valitud, kuna ükski vestlusvoorus osalenud kandidaat ei kogunud hääletusel nõutavat arvu hääli," ütles haridusameti kommunikatsiooni peaspetsialist Leini Jürisaar ERR-ile.

Ta lisas, et kindlasti tuleb direktori leidmiseks uus konkurss, kuid selle aega ei ole veel paika pandud. Samuti ei ole teada, kes saab GAG-i direktori kohusetäitjaks, kuniks uut juhti pole leitud.

Mitu kandidaati end üles andis, haridusamet ei avalikusta, sest nende asjaajamiskorras on konkursikomisjoni protokollidele pandud kümneaastane avaldamispiirang.

GAG-i 13 aastat juhtinud Hendrik Agur teatas oktoobris, et paneb aasta lõpus ameti maha, et minna tööle haridusministeeriumisse, kus hakkab tegelema riigigümnaasiumide rajamisega Tallinnasse.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: