GAG-i juhi kohusetäitjaks saab pärast Aguri lahkumist Tiivi Pikhof

Tiivi Pikhof
Tiivi Pikhof Autor/allikas: Sander Ilvest/Eesti Meedia/Scanpix

Tallinna Gustav Adolfi gümnaasiumi senine juht Hendrik Agur annab 28. detsembril ameti üle kooli praegusele põhikooliosa õppejuhile Tiivi Pikhofile, kellest saab direktori kohusetäitja kuni uue koolijuhi leidmiseni.

Agur teatas laupäeval, et 28. detsembril toimub GAG-i Kotzebue majas uue oreli sisseõnnistamistseremoonia ning ühtlasi annab ta üle direktoriameti. Seda aga mitte uuele direktorile, sest konkursil kedagi välja ei valitud, vaid tema kohusetäitjale.

"Praegu hakkab direktori kohusetäitjana tööle praegune põhikooli osa õppejuht Tiivi Pikhof," selgitas Agur ERR-ile.

Tallinna haridusameti oktoobri lõpus välja kuulutatud konkurss GAG-i direktori ametikohale kukkus läbi, sest ükski vestlusvoorus osalenud kandidaat ei kogunud nõutavat arvu hääli. 

Detsembri alguses ütles haridusameti kommunikatsiooni peaspetsialist Leini Jürisaar, et kindlasti tuleb direktori leidmiseks uus konkurss, kuid selle aega ei ole veel paika pandud.

GAG-i 13 aastat juhtinud Hendrik Agur teatas oktoobris, et paneb aasta lõpus ameti maha, et minna tööle haridusministeeriumisse, kus hakkab tegelema riigigümnaasiumide rajamisega Tallinnasse.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: