Toompea traktori-miitinguks liiklust ei suleta

Traktor Tartu maanteel teel Toompeale põllumeeste meeleavaldusele
Traktor Tartu maanteel teel Toompeale põllumeeste meeleavaldusele Autor/allikas: ERR

Tallinnasse Toompeale põllumeeste meeleavaldusele toodavad traktorid liiguvad linnas eri marsruute mööda, mis tähendab, et ühtegi tänavat nende saabumiseks ei suleta.

"Korraldaja kinnitusel tulevad traktorid erinevatest Tallinna lähivaldadest, seega mingit kindlat marsruuti ei ole," ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja ERR-ile.

"Oleme meeleavalduse korraldajatega suhelnud, et tagada liikluse sujuvus ja ürituse turvaline toimumine," ütles Kesklinna politseijaoskonna juht Kaido Saarniit.

"Osalevad traktorid tohivad liikluses osaleda ning täidavad korraldajate kinnitusel kõiki liikluseeskirju. Seetõttu pole liiklust vaja ümber korraldada. Politsei on oma jõududega kohapeal, et vajadusel korraldajaid abistada," lisas ta.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda korraldab teisipäeval Toompeal meeleavalduse, millega põllumehed nõuavad siseriiklike toetuste suurendamist maksimaalselt lubatud määrani ning samuti Euroopa Liidu makstavate toetuste tõstmist EL-i keskmisele tasemele.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: